نتورک مارکتینگ - An Overview

تاریخچه بازاریابی شبکه ای در دنیا و ایران - نتورک ارکتینگ چیست
دلیل موفقیت لیدرها در بازاریابی شبکه ای همراهان علم پول، در این مقاله قصد داریم از راز مهمی که تمامی لیدرهای موفق در بازاریابی شبکه ای به

نت‌ورک مارکتینگ چیزی فراتر از ارائه کارت ویزیت، آشنایی با رقبا یا قرارداد بستن با مشتریان است.

به مدیران و رهبران شرکت توجه ویژه داشته باشید : همان موضوعاتی را که در مورد شرکت‌ها بررسی میکنید، در ذهن داشته باشید و با مدیران آن مجموعه ها نیز تطبیق دهید. آیا رهبری شرکت معتبر بوده و مطیع قانون است؟

اوندایرکت: اگر منظور شما آن دایرکت باشه، یعنی دایرکت هایی که توی مجموعه شما نیستند،

انواع آموزش دوره های آموزش مجازی دوره مجازی آموزش عمومی

علم پول امید دارد که این مقاله، به عنوان گام های کلی و مهم در رسیدن به موفقیت شما در بازاریابی چند سطحی، مفید بوده باشد.

بدنبال مشتریان بالقوه جدید باشید: باید به این نکته توجه داشته باشید که در بازاریابی شبکه ای، جذب مشتریان بالقوه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نقش مهمی در رسیدن به موفقیت ایفا خواهد کرد.

سپس آن مراحل را دنبال کنید. پول خود را درست در جایی که آنها سرمایه گذاری کرده اند، صرف کنید تا شما نیز همان نتیجه ها را دریافت کنید.

در این زمینه شما باید سعی داشته باشید تا جدای از فراگیری آموزش‌ها مهارت لازم برای جذب عضو جدید را کسب کرده، زیرا علاوه بر کمیسیون فروش خودتان جذب عضو جدی نیز می‌تواند برای شما سود‌آور باشد.

جام جهانی فوتبال؛ در گرمای سوزان قطر، فناوری چگونه به داد کارگران رسید؟

بازاریابی دیجیتال به مشتریان شما این امکان را می‌دهد تا بلافاصله پس از مشاهده آگهی یا محتوای شما اقدام کنند. فوری‌ترین نتیجه‌ای که می‌توانید پس از تبلیغات سنتی به آن امیدوار باشید، یک تماس تلفنی است که مدت کوتاهی پس از مشاهده تبلیغ شما توسط شخص انجام می‌شود.

از طرفی دیگر در طول آموزش به شخص مهارت‌هایی آموزش داده می‌شود که با به‌کارگیری آن‌ها می‌تواند درزمینهٔ نترک مارکتینگ عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

برخی تصور می‌کنند بازاریابی ایمیلی مزیتی ندارد و استفاده از آن بی فایده است. اما با مشورت با یک مشاور دیجیتال مارکتینگ می‌توانید بفهمید که استفاده از کدام یک از این روش‌ها به نفع شما است.

صاحبان کسب و کار مستقل: یکی دیگر از اصطلاحاتی که در مورد این اشخاص به کار می‌رود، صاحبان کسب و کار مستقل است.

https://luxurynetworker.ir/tag/%d8%b6%d9%85%db%8c%d8%b1-%d9%86%d8%a7%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%a2%da%af%d8%a7%d9%87/

آیا با تلاش و کوشش و… می‌توان موفق شد؟
محیط نتورک مارکتینگ پر است از جملاتی که انگیزشی هستند، جملاتی با مضمون:

تلاش کردن نتیجه‌بخش است.
هیچ وقت ناامید نشو.
هر کس بهت گفت موفق نمیشی بدون داره بهت حسادت می‌کنه.
موفق شو و با لامبورگینی از جلوشون رد شو تا بسوزن.
و…
نفس بسیاری از این جملات درست است. بله با تلاش و کوشش و شکست‌ناپذیری می‌توان موفق شد. اما قبل از آن مسلما باید در مسیری درست گام برداریم. جوانب مختلف کاری که می‌خواهیم انجام دهیم را بسنجیم، بعد اقدام کنیم. از کاری که می‌خواهیم انجام دهیم مطمئن شویم، بعد تلاش و سخت کوشی و تسلیم نشدن و… را استارت بزنیم. «انتخاب یک شغل درست» نیز بخشی از این تلاش و کوشش و… است.

برخی از اصلی‌ترین انتقادهایی که به سیستم فعلی نتورک مارکتینگ در ایران وارد است موارد زیر می‌باشد:

کیفیت کالاهایی که بسیاری از این شرکت‌ها ارائه می‌دهند، گاها فوق‌العاده پایین است. بنابراین کمتر می‌توان توقع داشت که این محصول به طور دائم و مستمر به فروش رود. مگر توسط خود بازاریاب و آن ۳۰ نفر از دوستان و آشنایان اطراف او.
تعداد بازاریاب‌ها از حدی که فراتر برود، بازاریاب‌های بخش متوسط رو به پایین هرم، عملا درآمد قابل توجهی نمی‌توانند داشته باشند و صرفا اندک فروشی می‌توانند بکنند و آن سود رویایی فقط می‌تواند عاید اعضای بالای هرم باشد (مسئله فروریزش هرم).
وقتی که بررسی می‌کنید که در چه حالت می‌توانید با این سیستم ثروتمند شوید، می‌بینید که باید تیمی بزرگ و فعال را داشته باشید. یک هرم بزرگ که بیشتر اعضای آن فعال هستند و دائم در حال فروش هستند. و این، تنها حالتی است که شما می‌توانید موفق شوید.
برای داشتن چنین هرمی قطعا شما باید یکی از سخت‌کوش‌ترین و باهوش‌ترین افراد کشور باشید (بدون اغراق). و فقط ۱ درصد از افراد در این سیستم‌ها می‌توانند چنین موفقیتی داشته باشند. در صورتی که در بسیاری از مشاغل دیگر هم همین است! شما اگر بسیار تلاش کنید و بسیار باهوش باشید می‌توانید جزو ۱ درصد ثروتمند در آن زمینه باشید. با این تفاوت که اگر تلاش کردید و جزو آن یک درصد نشدید، کماکان به جایگاه شغلی و درآمدی بالایی بازاریابی شبکه ای در آن شغل رسیده‌اید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “نتورک مارکتینگ - An Overview”

Leave a Reply

Gravatar